Adres : Merkez mahallesi 19.sokak No:20/A Bağcılar - İST.
Telefon : (212) 436 63 07
E-Posta : info@yenicaginsaat.com.tr
Websitesi : http://www.yenicaginsaat.com.tr/
Üyelik Tarihi : 28 Eylül 2016

Yeniçağ İnşaat

1997 yılından beri İstanbul Bağcılar ve çevre ilçelerinde başarılı projelere imza atan Yeni Çağ İnşaat inşaat sektörünün tanınmış başarılı firmalarından biridir.

1997 yılından bugüne, üstlendiğimiz pek çok proje, inşaat müteahhitliği sektöründe önemli bir yer tutan depreme dayanıklı, yaşanabilir binalar bulunmaktadır. Yeni Çağ İnşaat, kurumsallaşmış yapısı ve yeniliğe açık, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinmiştir.

Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir.

Yeni Çağ İnşaat, müşteri odaklı üretim ve pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimiz zamanında ve kaliteli üretim anlayışı ile başladığı anahtar teslimi inşaat uygulamalarında stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirlemiştir.

Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimini temel felsefe olarak benimseyen şirketimiz, uzmanlaşmış kadrosu ile kendi sahasındaki en yeni teknolojileri izleyerek ve yeni projeler üreterek bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

Estetik ve modern mimari tarzı ile güvenilir ve huzurlu projeler üretmeye; Hayallerinizi inşa etmeye devam ediyoruz.

İnşaat - Emlak kategorisinde bulunan Yeniçağ İnşaat sitemize 28 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş ve 282 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,