Adres : Fevzi Çakmak Mahallesi 2/1 Sokak No:13 Tabya - Bağcılar / İSTANBUL
Telefon : (0212) 434 33 85
E-Posta : info@uyduelektrik.com
Üyelik Tarihi : 18 Ekim 2016

Uydu Elektrik

pano_uydu_elektrikUydu Elektrik uzman kadrosu ve gelişmiş ekipmanlarıyla günümüzün değişen koşullarına ayak uydurarak kendini yenileyen bir anlayışla hizmet vermektedir. 30 yıllık tecrübenin verdiği güçle müşteri memnuniyetini öncelikli ilke kabul etmiştir.

Uydu Elektrik motor bobinaj, elektrik panoları imalatı, bakımı ve tamiri, elektrik taahhüt ile hizmet vermektedir.

Taahhüt gurubumuz bünyesinde bulundurduğu yaklaşık 30 kişilik ekibiyle fabrika, konut, villa, iş merkezi, hastahane vb tesislerin elektrik tesisat işlerini anahtar teslimi olarak yapmakta ve devreye almaktadır.

Bizim ticari anlayışımız müşteri memnuniyeti hedeflidir. Müşterilerimizle hem kalıcı ve uzun vadeli ticari ilişkiler içinde bulunmakta, hem de samimi dostluk köprüleri kurmaktayız. Uydu Elektrik uzun soluklu ve istikrarlı ticari hayatını siz müşterilerinden aldığı bu güvene borçludur. Bugüne kadar üstlendiği tüm projeleri başarı ile tamamlamış olan firmamız, konusunda elektrik sektörünün aranan kuruluşu olma özelliğindedir.

Fevzi Çakmak Mahallesi 2/1 Sokak No:13 Tabya – Bağcılar / İSTANBUL

Tel: (0212) 434 33 85

e-mail: info@uyduelektrik.com

Elektrik Elektronik kategorisinde bulunan Uydu Elektrik sitemize 18 Ekim 2016 tarihinde eklenmiş ve 182 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :