Adres : Bağcılar - İstanbul
Telefon : 0532 360 9427
E-Posta : info@pentamiri.com/
Websitesi : http://www.pentamiri.com/
Üyelik Tarihi : 29 Eylül 2016

Pen Tamiri

logo1996 yılından beri Alüminyum ve PVC sistemleri üzerinde çalışıp bu meslek üzerinde ihtisas sahibi olan firmamız sürekli gelişen, büyüyen ve yeniliklerle sürekli ilerleyen Alüminyum ve pvc sektörünü her zaman yakından takip edip uygulamalar yapan ve bu sektörde hizmet veren fabrikalar, üretici bayiler ve ustalardan oluşan her türlü eksiklikleri ve sıkıntıları bilerek çözüm üretmiş, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

İstanbul’un her semtine hizmet vermek üzere kurduğumuz firmamız kamu kurumları, fabrikalar, iş yerleri ev ve ofisler için yerinde tespit ederek uygulama tespitlerini belirledikten sonra en iyi çözüm seçeneklerini sizlere sunan ve neticeye en iyi malzeme ve titiz işçilikle ulaşan bir misyon ile hizmet vermektedir.

Bu güne dek İstanbul’un 27 ilçesinde 3 binden fazla, 20 farklı marka üzerinde montaj tamir bakım ve onarım yapmış firmamız bundan sonraki zaman içinde bu meslekte en iyi olmayı hedef olarak belirlemiştir.

Tamirciler kategorisinde bulunan Pen Tamiri sitemize 29 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş ve 225 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz