Adres : Sanayi Mah. Yıldırım Sokak No: 19 Güngören
Telefon : 0212 643 17 41
E-Posta : info@kar-tem.com
Üyelik Tarihi : 24 Eylül 2016

Kar-Tem Temizlik Ürünleri

Kartem 1999 yılında sektöre perakende temizlik ürünleri olarak başlanmıştır. Perakende sektöründe kısa sürede müşteri memnuniyeti felsefesiyle hakettiği yeri almıştır. Özellikle ürün kalitesini geniş tutması müşterisini her konuda hizmet etmesi, bilgili temiz ve titiz çalışan kadrosuyla, temizlik sektöründe Kartem ismini hafızalara kazınmıştır. Günün gelişen koşullarına ayak uydurması yeniliklere açık olması münasebetiyle her geçen gün daha büyümüştür ve gelişmiştir. Temizlik ürünlerinde toptancılığa doğru TSE ve ISO belgelerini de alarak büyümesini sürdürmüştür.

Kartem 2002 yılında Güngören’de toptancılığa başlamıştır. Bu yıllarda şirketlerde temizlik malzeme tüketimi dikkate değer giderler sınıfına girmiştir. Bunu en aza indirmek isteyen şirketler artık temizlik malzemelerini perakende temizlik satıcılarından değil ayağa hizmet edebilecek, ihtiyaçlara cevap veren bilgi ve tecrübeye sahip toptancılarla çalışma arayışlarına girmişlerdir.

Şirketimiz kartem bunun bilinci ile temizlik ürünleri sektörünün öncüsü olmuştur. Aynı zamanda yeni firmalarada örnek model teşkil etmiştir. Bu konu da başarısıyla bir numara olan firmamız bir çok değişik kurum ve kuruluşlara değişik sektörlerle hizmet etmiş ve tecrübe edinmiştir. Teknolojinin gelişmesi ve iş hayatımıza girmeye başladığı yıllarda ihtiyaca cevap verebilmek adına kartem temizlik olarak hayata geçmiştir. Kartem Ltd. Şti. olarak 2013 yılında yeni bir marka SAVİNG adını verdiğimiz bu ürün grubu da tıpkı KAR-TEM markası gibi insan sağlığına ve kaliteye dayalı bir ürün grubudur.

Saving markası KARTEM SAN.TİC.LTD ŞTİ nin patentli markasıdır.

Bu konuda müşterisine en iyiyi en doğruyu sunmayı başaran firmamız her geçen gün büyümeye devam ederek yeni hizmetler peşinde koşmuştur. Günümüze gelene kadar her zaman müşteri memnuniyetini en önde tutan firmamız bu felsefesini bugün tüm ülkeye hizmet olarak sunmaktadır. Yılların tecrübesini üzerinde taşıyan tecrübeli kadrosu ile her zaman şu sloganı dile getirmiş ve kanıtlamıştır.

Temizlik Firmaları kategorisinde bulunan Kar-Tem Temizlik Ürünleri sitemize 24 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş ve 254 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz