İthalat Dünyası

İthalatını yaptığımız ürünlerin özellikle dört ülke üzerinde bağlantılarımız olup ve ithalat ticaretimizi bu alanda rahat bir şekilde özellikle yaptığımızı belirtmek isteriz.

Toptan ithal, ithal Plywood, ithal kumaş, ithal tekstil, Çin ithal kumaş, ithal kömür, ithalat

İthalat işini yaptığımız ülkeleri sıralayacak olursak; Malezya, Hindistan, Çin ve Vietnam. Uzak doğu Asya ülkeleri arasında bir çok ülkelerde ithalat işini yapmaktayız.
Şuan faaliyetlerimizin sürdüğü ithalat iş kalemlerimiz; Plywood, Briket Mangal Kömürü ve Kırtasiyecilik sektörleri üzerinden çalışmalarımız devam etmektedir. Sizlerden gelecek olan talepler doğrultusunda ithalatını düşündüğünüz ürünlerin alımı ile ilgili bizlerle irtibata geçerek bu konuda sizlere yardımcı olmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Getirilmesi istediğiniz ürünlerin yurt dışındaki fiyatlar sizlere verilip ve istenilen ürünün Türkiye’ye Gümrükte geçişi için KDV + Gümrük Vergisi eklenerek (Peşinen ödenir malın gümrükten çekilmesi için) malın maliyetini kendiniz hesaplarsınız böylece.
İthalat işini yapmak isteyen firmalar için ilgili konu güncellemesi devam edecektir.
Site: http://www.ithalat.gen.tr

Slogan: Istanbul ithalat – ithal Çin ürünleri

ithalat gen tr nin diğer faaliyet alanları:


ithal plywood satışları  Online Toptan ithalat Nargile Kömürü, Mangal Kömürü Satışı  Online Toptan ithalat Tekstil Kumaş Bez Cüzdan Deri Satış


 

İthalat Dünyası sitemize 13 Nisan 2017 tarihinde eklenmiş ve 559 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
ithalat Gen TR
09 Mayıs 2017 - 09:36

Konu için teşekkür ederim Sayın yöneticim.

Selim
10 Mayıs 2017 - 02:04

Ithalat Dünyası kelimesinde sıralamanız var maşallah takdir ediyorum sizi bu konuda gerçekten de çok iyi bir konu açmışsınız ve açmış olduğunuz konu web site ile ilgili tam anlamıyla Entegre olmuş durumda