Adres : Siyavuspaşa Mah Yonca Sokak No: 2 Bahçelievler - İstanbul
Telefon : 0212 555 17 32
E-Posta : info@gonullerhaliyikama.com
Websitesi : http://www.gonullerhaliyikama.com
Üyelik Tarihi : 13 Eylül 2016

Gönüller Halı Yıkama

En sevdiğiniz, üzerine basmaya bile kıyamadığınız halılarınızı yıkatmaya verirken dikkat etmek gerekir. Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından ya da evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız, hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir.

Halı yıkatayım derken halılarınızdan olmayın

Halı yıkama ve temizliği yapacak olan firma bu iş için ehliyetli olmalı ve iyi bir kadroya sahip olmalıdır. Çünkü  halı yıkama tecrübe gerektiren bir iştir. Halı yıkatma işinizi yaptıracağınız firmada mutlaka kriterler arayınız. Donanımı, tesisi, personel sayısı ve ücretsiz servis imkanı gibi konuların üzerinde önemle durunuz. Hangi halı şampuanı ve hammaddeler ile yıkadıklarını mutlaka sorunuz. Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte. Sizde halı yıkatma mağduru olmamak için doğru tercihlerde bulunmalısınız. İnternet üzerinden ulaştığınız her firma tesisi olan ve yerinde halı yıkama yapan firma değildir. Bu nedenle referanslar istemeniz gerekecek ve emin olduktan sonra halı yıkama işinizi bu firmaya vermeniz yerinde olacaktır.

Son sistem makinelerle halı yıkama işini hakkıyla yapan Gönüller Halı Yıkama doğru teknikler ile halılarınız yıkıyor. Üstelik ücretsiz servis sistemiyle halılarınızı kapınızdan alıyor, özenle yıkayıp, yine kapınıza teslim ediyor.. Böylece size hem paradan hem de zamandan tasarruf yapmak kalıyor!

Firma geniş servis ağıyla Bahçelievler merkezinden başlayarak İstanbulun Avrupa yakasındaki tüm semtlerine ile hizmet halı yıkama hizmeti vermekte.

Detaylı bilgi için Bahçelievler Gönüller Halı Yıkama web sitesini ziyaret edebilirsiniz..

Temizlik Firmaları kategorisinde bulunan Gönüller Halı Yıkama sitemize 13 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş ve 250 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :
Halı Yıkama Servisleri çoğaldı, kalite düştü Halı Yıkama Servisleri çoğaldı, kalite düştü

En sevdiğiniz, üzerine basmaya bile kıyamadığınız halılarınızı