Adres : Yeni Mah. Dökümcüler Cad. Çimen Sokak No: 20 Bağcılar İstanbul
Telefon : (0212) 489 11 68
E-Posta : info@ezelhali.com.tr
Websitesi : http://www.ezelhali.com.tr
Üyelik Tarihi : 01 Ekim 2016

Ezel Halı | Duvardan Duvara Halı

duvardanduvara_haliEzel Halı 15 yılı aşkın bir süreden beri duvardan duvara halı pazarında seçkin referansları olan bir firmadır.

Yolluk çeşitleri, Paspas İmalatı, Duvardan Duvara Halı, Cami Halıları, Çim Halı ve Laminat Parke hizmetlerini vermektedir.

Ezel Halı ülkemizin şeçkin markaları ile çalışarak müşterilerine en iyi, en kaliteli ürünü sunmayı hedeflemiştir. Bu amaçla müşteri talepleri doğrultusunda Dinarsu, Samur, Mineflo markaların bayiliğini yapmaya devam etmektedir. Ezel Halı’nın bu tercihi insan sağlığına verdiği önemin göstergesidir.

Yer döşemeleri taleplerini kaliteli ürünleri en uygun fiyata ulaştırmayı hedef alan Ezel Halı ülkemizin yüzlerce seçkin firma ve kurumları referansları listesinde yerini almıştır.

Ezel Halı olarak konutlar, işyerleri, kamu kurumları ve yoğun kullanımlı alanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak marka ürünlerle hizmet vermekten mutuluk duyar. Bizim için önemli olan önce müşteri memnuniyeti…

Halı Mobilya kategorisinde bulunan Ezel Halı | Duvardan Duvara Halı sitemize 01 Ekim 2016 tarihinde eklenmiş ve 211 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz