Adres : Tiyatro Caddesi No: 34/A Laleli - Beyazıt - İst.
Telefon : 0212 638 74 54
E-Posta : info@atlaspeluskumas.com
Websitesi : http://www.atlaspeluskumas.com
Üyelik Tarihi : 23 Eylül 2016

Atlas Peluş Kumaş

Atlas Peluş Kumaşçılık uzakdoğudan (çin, kore ve japonya) ithal ettiği kumaşlarla sürekli yeniliği hedefleyen, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda daima değişim içinde bulunup kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firmadır.

Tekstil sektörünün güvenilir firmalarından Atlas Tekstil ve Kumaşçılık iç piyasanın peluş kumaş ihiyacını ithal ederek sektöre dinamizm kazandırır. Günün moda ve kültürel renklerini sürekli takip ederek toplumun kaliteli ürüne ulaşmasında etkili olur.

Atlas Peluş Kumaş uzakdoğudan ithal ettiği malları yurtdışına ihracat yolu ile pazarlayarak ülkemize hatırı sayılı bir gelir girdisi kazandırır. Yurtdışı referansları arasında en önemli kısmı Gürcistan, Ermenistan, Bulgaristan, Yugoslavya, Moldovya ve Rusya teşkil etmektedir. Ayrıca Asya, Avrupa Arap ve Afrika ülkelerinin bir çoğuna Peluş Kumaş ihracatı yapmaktadır.

Atlas Peluş Kumaşçılık yenilikçi bir anlayışla ticari faaliyetlerini sürdürür. Bu anlayışla yurtiçi ve yurtdışı müşterileri ile sürekli karşılıklı bilgi paylaşımına önem verir. Müşteri taleplerini ticaretinin temeli olara kabul eder. İthalatını müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirmeye özen gösterir.

Peluş Kumaş ihtiyaçlarımınız için bizimle iletişime geçiniz. Kumaş sektörünün önde gelen bir firması ile çalışmanın rahatlığını yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Birlikte kazanmak ve sektöre yön vermek bizlere onur verecektir.

Tekstil - Giyim kategorisinde bulunan Atlas Peluş Kumaş sitemize 23 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş ve 291 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :