AkBlogNET

Merhabalar sevgili internet kullanıcıları. Akblog bilişim internet dünyasına hoş geldiniz.
Blogu ilk olarak 2007’de açmış olup ilk etapta hiçbir amaç gütmeden sıradan internet kullanıcıları gibi değişik konular açarak ve o zamanlar ilk blogumuzun oluşundan veya kendi ilk web sitemizin olmasından dolayı doğal olarak kendi yapmış olduğumuz programları sık sık tanıtırdık. Nihayetinde siz değer ziyaretçiler bu yazıyı okurken blogu 2007 de açtıktan sonra pek ilgilenemedik, diğer editör arkadaşlarımızda kendi işleriyle uğraşmaktaydılar ve 2010 yılına doğru geldiğimizde boş vakitlerimizde siteye konular eklemeye çalışıyorduk aradabir. Yine yukarıda da söylediğimiz gibi ilk etaplarda yapmış olduğumuz trojan, keylogger, bilgisayarları uzaktan yönetmek gibi programlarımızın tanıtımı yerine artık daha çok internet ile ilgili güncel konulara doğru yönelmeye başladık. Değişmeyen tek şey değişimin kendisi. Burada kendimize baktığımızda bizde zamana bağlı olarak gerek internet ortamı gerekse çevresel faktörlerden dolayı internet üzerinde artık farklı alanlara doğru yönelmelere veya kaymalar oldu. 2011 yılına yeni girdik ve bu aralar blogger ile ilgili konulara yönelmiş gibiyiz. Kimbilir belkide ileride daha farklı alanlara yönelebiliriz ve umarım açtığımız her konu sizlerin yararına olacaktır.
iletişim için irtibat formunu doldurun yada aşağıda verilen mailden irtibata geçin.
iletişim:  info@akblog.net « Sadece mail.
2011 de web sitemiz saldırıya uğradığından bütün konularımız silinmiştir, yedeğini almadığımız için silinen konular için yeniden yazmaya başladık.
Uyarı: 10.02.2013 tarihinde web sitesi devredilmiştir ve reklam sözleşmeleri devam etmiş olup eski site yöneticileri (Hüseyin, Murat ve ilhan Beyler) ile olan sözleşmelerinizin devamına karar verilmiştir, reklam veren kişi yada kurumların her türlü hakları devam etmektedir. Reklam sürenizin bitiminden sonra reklam alımları olmayacaktır. Duyarlılığınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.
AkBlogNET sitemize 07 Ocak 2017 tarihinde eklenmiş ve 206 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Bablofil
24 Mart 2017 - 05:21

Thanks, great article.

İlgili Terimler : , , , ,